страховка для візи

Для чого потрібна страховка при виїзді за кордон?

Згідно ст.16 Закону України «Про туризм» (в редакції N 1282-IV ( 1282-15 ) від 18.11.2003 ) страхування подорожуючих за кордон (медичне та від нещасних випадків) є обов’язковим. Статею 9 Закону України » Про порядок виїзду з України та в’їзду в Україну громадян України» (від 21.01.94 г. №3857) передбачено страхування туристів з метою відшкодування громадянам України матеріальних затрат у випадку виникнення надзичайних обставин.

Сторінки

Слідкуйте за новинами на

Про нас

Страхова компанія «БРОКБІЗНЕС» працює на ринку страхування з 1993 року і за час роботи набула значного досвіду, зайнявши стійкі позиції серед найбільш динамічних компаній на ринку страхування.